REGULAMIN

REGULAMIN HOSTELU PLUS

 

 1. Ceny obowiązujące w hostelu podane są w PLN i zawierają 8% podatek VAT. Ceny zależą od sezonu, ilości dostępnych miejsc w hostelu oraz różnego rodzaju promocji. Gości obowiązują ceny, które są publikowane i potwierdzane w momencie dokonywania rezerwacji.
 2. Doba hostelowa zaczyna się o godz. 14:00 i kończy o godz. 10:00.
 3. Przy meldowaniu się w hostelu niezbędne jest okazanie do wglądu dowodu tożsamości ( dowód osobisty, paszport, prawo jazdy).
 4. Goście ponoszą całkowitą odpowiedzialność finansową za zniszczenia mienia należącego do hostelu.
 5. W przypadku utraty klucza hostel pobierze karę w wysokości 50 PLN.
 6. Pokoje sprzedawane są w całości. Łóżko hostelowe przeznaczone jest do dyspozycji wyłącznie jednej osoby.
 7. Nie ma możliwości przekazania pokoju/łóżka hostelowego osobom trzecim nawet, jeśli nie upłynął jeszcze okres, za który Gość uiścił opłatę.
 8. W hostelu obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00 do 6:00.
 9. W przypadku nie opuszczenia w dniu wyjazdu pokoju/łóżka do godz. 10:00, a pokój ten/łóżko jest zarezerwowane dla następnych Gości, obsługa hostelu ma prawo wejść do pokoju bez obecności Gościa, spakowania jego rzeczy oraz umieszczenia ich w przechowalni bagażu.
 10. Istnieje możliwość nieodpłatnego przechowania bagażu Gości przed rozpoczęciem/zakończeniem doby hostelowej wyłącznie w dniu przyjazdu oraz wyjazdu.
 11. Na terenie hostelu oraz na korytarzu w całym budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych. W przypadku złamania tego zakazu i włączenia się alarmu przeciwpożarowego Goście będą obciążani kosztami nieuzasadnionego wezwania Straży Pożarnej.
 12. Na terenie hostelu obowiązuje całkowity zakaz spożywania napojów alkoholowych, środków narkotyzujących oraz substancji psychotropowych.
 13. W przypadku nieodpowiedniego lu/i agresywnego zachowania Gościa, naruszającego porządek hostelu, godność innych lub ich dobra osobiste hostel zastrzega sobie prawo do wezwania Policji, Straży Miejskiej bądź pracowników ochrony i poproszenia Gościa o opuszczenie hostelu bez możliwości zwrotu pieniędzy za ewentualne niewykorzystane noclegi.
 14. Hostel może odmówić przyjęcia gościa, który jest pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. W takim przypadku hostel zastrzega sobie prawo do całkowitego lub częściowego zatrzymania opłaty za pobyt Gościa.
 15. Istnieje możliwość zaakceptowania przez hostel pobytu małych zwierząt jedynie w przypadku rezerwacji całych pokoi. Pobyt zwierzęcia musi być potwierdzony przez hostel przed przyjazdem Gości. Za pobyt zwierzęcia hostel pobiera depozyt w wysokości 100 PLN na wypadek szkód wyrządzonych przez zwierzę. Zabrania się wprowadzania zwierząt na teren hostelu bez powiadomienia o tym recepcji.
 16. Hostel nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe pozostawione w pokojach.
 17. Właściciel hostelu nie ponosi odpowiedzialności za awarie wynikłe nie z jego winy ( brak prądu, światła, wody itp.)
 18. Hostel posiada własne miejsce parkingowe dla samochodu osobowego. Korzystać z niego można nieodpłatnie jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu jego dostępności.

 

WARUNKI REZERWACJI

 

 1. Przy dokonywaniu rezerwacji przez Gości indywidualnych przed przyjazdem wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości ok. 30% kwoty całej rezerwacji. Pozostała kwota powinna wpłynąć na konto hostelu najpóźniej w dniu przyjazdu Gościa. Na zaliczkę czekamy do trzech dni roboczych od momentu zarezerwowania pobytu w naszym hostelu. Po trzech dniach roboczych hostel ma prawo anulować rezerwację.
 2. Przy dokonaniu rezerwacji dla grup warunki płatności mogą być ustalane indywidualnie dla każdej grupy.
 3. Złożenie rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem hostelu.
 4. Rezerwacja jest potwierdzona w momencie wpływu na konto hostelu zaliczki bądź całej kwoty rezerwacji.
 5. Wpłaty za rezerwacje należy dokonywać na konto:PKO BP S.A. nr 69 1020 4900 0000 8102 3308 4640
 6. W tytule przelewu prosimy o podanie nazwiska, na które jest dokonana rezerwacja oraz terminu pobytu.
 7. Hostel akceptuje karty płatnicze Visa, MasterCard. Przy płaceniu kartą podanie numeru i daty ważności jest równoznaczne ze zgoda na pobranie należności za rezerwacje.

 

WARUNKI ANULACJI REZERWACJI:

 

 1. Dla Gości indywidualnych – w przypadku anulowania rezerwacji do 5 dni przed przyjazdem nastąpi całkowity zwrot wpłaconej zaliczki bądź kwoty rezerwacji. Po upływie tego terminu zwrot zaliczki nie będzie możliwy.
 2. W przypadku niestawienia się w hostelu w dniu rozpoczęcia rezerwacji hostel zastrzega sobie do prawo do pobrania opłaty za pierwszą dobę hostelową oraz skasowania rezerwacji na pozostałe noce o ile nie otrzyma od Gościa informacji o późniejszym przyjeździe.
 3. Dla grup rezerwujących więcej niż 3 pokoje – warunki anulacje będą ustalane indywidualnie dla każdej grupy.

  KONTAKT

  Hostel Plus

  Ul. Kazimierza Michalczyka 17

  53-663 Wrocław

  Tel. +48 730 088 730

  E-mail: hostel_plus@o2.pl

  KALENDARZ

  maj 2024
  P W Ś C P S N
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  

  GALERIA